Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Inzerce

Každý den užívá více jak 3 milióny lidí v ČR internet a proto se stává reklama prostřednictvím tohoto média jednou z nejúčinnějších možností propagace firem. Cílem serveru je, aby i menší firmy měly možnost propagovat své výrobky nebo služby. Prostřednictvím našeho elektronického katalogu snadno a velmi rychle získáte informace o firmách a živnostnících z celé České republiky. Prezentace všech podnikatelských subjektů vytváříme na vysoké úrovni.


Atraktivní cílová skupina uživatelé, kteří navštěvují naše stránky, vyhledávají přesně definovaný produkt nebo službu a jsou již rozhodnutí nakupovat. Interaktivnost uživatelé mají možnost u placených pozic ihned navštívit váš elektronický obchod, případně zjistit telefonní spojení a okamžitě reagovat. Stejná cena inzerce naši inzerenti dostávají stále vyšší výkony za stejnou cenu. Návštěvnost roste o desítky až stovky procent ročně, cena inzerce ovšem zůstává stejná.