Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Info o registraci

Základní registrace je zcela ZDARMA. Základní registraci firmy je možné provádět bez omezení. Uživatel má možnost si sám spravovat poskytnuté firemní údaje pomocí zadaného uživatelského hesla a kódu. Kód neboli heslo k přístupu je automaticky přiděleno při vstupní registraci.

Projekt centralni-registr.cz se profiluje jako internetový katalog firem s možností oborového a regionálního vyhledávání. V síti centralni-registr.cz je zahrnuta celá řada katalogů firem primárně zameřených na určitý region či oblast oborů podnikání. Cílem projektu je zařadit se mezi významné servery dodávající komplexní firemní informace. Snažíme se, aby informace uvedené v našem systému byly pravidelně aktualizované, pravdivé a aby jejich informační hodnota zůstala i nadále na vysoké úrovni. Zdroj dat je čerpán neustále a to především ze sítě Internet. Naši pracovníci se snaží o neustále aktualizování firemních údajů. Jiné zdroje dat jsou tvořeny také různými direct mailingovými kampaněmi či jinými akcemi.Podmínky zařazení v databázi centralni-registr.cz :

- firma souhlasí se zasíláním poptávek z vybraných oborů

- firma souhlasí s poskytnutím informací o firmě třetím subjektům

- firma souhlasí se zasíláním novinek o produktech společnosti centralni-registr.cz nebo jejich partnerů

- společnost Reality Inzeráty s.r.o. si vyhrazuje právo měnit texty, mazat nebo předělat

Pokud máte zájem o zvýraznění Vaší firmy, předplacenou pozici, klikněte prosím ZDE

Provozovatel systému si vyhrazuje právo na změnu zadaných údajů.